Zdravé hubnutí: 3 návody od 3 žen

Často se nám chlubíte s úspěchy i neúspěchy, a proto jsme do článku na téma snadné hubnutí prostě museli vybrat 3 příběhy 3 žen, které mají se snadným hubnutím vlastní zkušenosti, díky kterým i vy můžete snadno zhubnout nějaké to kilo navíc.

Denisa (36 – Pelhřimov) – Z ITÁLIE NA ZAHRÁDKU

Mezi moje nejoblíbenější jídla patří pravé italské těstoviny a pizza, kterou si dělám doma. Její těsto už umím opravdu dokonale, takže pokud by chtěl někdo recept, ať se neváhá ozvat :-). Je vám ale asi jasné, že tyto pokrmy k hubnutí zrovna nepatří a já osobně nechápu, jak může být v Itálii tolik modelek, když je tam tolik dobrot. A ta zmrzlina… mňam. Abych ale přešla k věci, pokud mohu doporučit něco pro snadné hubnutí, je to odkyselení organismu a následné zvýšení podílu ovoce a zeleniny ve vašem jídelníčku. Je dokázáno, že při konzumaci 3 až 5 kusů zeleniny a ovoce napomáháte hubnutí a snižujete riziko před výskytem kardiovaskulárního onemocnění. Já začala baštit zeleninu z naší zahrady a kila šla prostě dolů.

Veronika (44 – Sokolov) – POUZE LIMČA

Nikdy jsem se nepřejídala, fritovací hrnec jsem už dávno prodala a snažila jsem se pro celou rodinu vždy vařit relativně zdravě. I tak jsem byla překvapená z toho, že každý měsíc přiběru tak půl kila, kterého se pak jen složitě zbavuju. Hodně dlouho jsem tomu nemohla přijít na kloub, až jsem si uvědomila, že během měsíce vypiju docela dost slazených limonád a dalších bublinkových nápojů. Zcela čistou vodu jsem si dávala minimálně a rozhodně jsem některé dny nevypila ani doporučované dva litry. Problém je, že zdravé hubnutí souvisí se zvýšeným přísunem pitného režimu (neslazené a nesycené vody). Co jsem denně začala pít nejméně 3 litry čisté vody, začala jsem hubnout a celkově jsem pocitově prospěla mému organismu.

Patrície (39 – Povrly) – OTEVŘELO MI TO OČI!

Nikdy jsem se nehýbala a když už jsem s nějakou aktivitou začala, přišlo mi, že sice zpevňuji tělo, ale kila mi zůstávala. Zdravé hubnutí pochopitelně souvisí se zvýšenou tělesnou aktivitou. Zkoušela jsem nejúčinnější aerobní aktivity, jako např. běhaní, jogging, cyklistika, plavání apod. Výsledek ale nikdy nebyl nic moc. Až pak jsem odhalila principy odkyselení, nastartovala metabolismus a k pohybu přidala i pozitivní myšlení. Díky tomu jsem začala dělat velké pokroky a z hubnutí jsem si udělala takový velký úkol, který mě už nestresoval, ale stále hnal dopředu.

SHRNUTÍ

Různé ženy a stejnak se shodují na tom, že snadné hubnutí je spojeno s odkyselením organismu, pohybem a také pravidleným pitným režimem. A co vy – chcete hubnout snadno, nebo raději složitě?

Překyselení organismu - bolest kolene